Інформація про виконання робіт КП "Бровари-Благоустрій" 09.09.2019 року

Дільниця утримання доріг та тротуарів

1. Збір сміття  в урнах  по місту. Вивезення сміття. Задіяні два автомобілі.

2. Механізоване підмітання  тротуарів  «Шмідтом» по  б. Незалежності, Київській, майдан "Свободи".

3. Миття  доріг по б. Незалежності, вул. Гагаріна, Петлюри Симона,  Онікієнка  Олега, Ярослава Мудрого, Грушевського, Олімпійська.

Дільниця технічного обслуговування систем водовідведення  та зливової каналізації

1. Промивання системи водовідведення по вул. Броварської сотні та по вул. Грушевського (зливоприймальні та оглядові колодязі).

Дільниця «Міськсвітло»

1. Профілактичний огляд повітряних ліній  по вул. Олімпійська  пункт включення- 54,55.

2. Заміна 3-х ламп вуличного освітлення  по вул. Фонтене-су-Буа, 2-лампи по вул. Деснянській.

3. Заміна кабелю  СІП 2*16 по вул. Гагаріна.

4. Декадне обслуговування  світлофорів  по вул. Київська –Шевченка,  Онікієнка  Олега – Гасин Ольги.

Виробнича дільниця зеленого господарства.

1. Викошування  мотокосами газонів по вул. Олімпійській.

2. Завезення ґрунту. Влаштування  клумби по вул. Київська та висаджування квітів, кущів.

3. Санітарне розчищення дерев у парку "Перемога".

4. Вивезення  пеньків по вул. Ярослава Мудрого.

5. Поливання клумб по місту, у парках, скверах.

6. Ручне прибирання сміття у парках, підмітання  доріжок.

7. Очищення  урн від сміття у парках, скверах.

8. Прибирання  громадських туалетів  у парках.

9. Викошування  трави, поливання дерев, кущів, прополювання кущів  у парку "Перемога.

10. Роботи в теплиці:(поливання,  прополювання).

Ремонтно-будівельна дільниця

1. Фарбування металевої огорожі у парку "Перемога" (біля пам’ятника сонячній системі)

2. Встановлення  табличок на зупинках  з розкладом руху громадського транспорту.

3. Ремонт  лавочок на танцювальному майданчику у парку "Перемога".

4. Ремонт  лавочок біля бювету  по вул. Олімпійська.

5. Перевезення столів  та лав від храму «св. Апостолів Петра і Павла».

6. Підготовка  дорожнього покриття до асфальтування по вул. Б. Хмельницького,  Онікієнка  Олега, асфальтування дорожнього покриття.