Проведено інтерактивний майстер - клас з відповідального батьківства «Тато - вам не мама»

07 вересня 2019 року відділом сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області спільно з ГО «Міжнародний центр батьківства» було проведено інтерактивний майстер - клас з відповідального батьківства «Тато - вам не мама» для молодих подружжів та багатодітних родин. Для проведення майстер-класу був залучений тренер – Сергій Цвєтков, виконавчий директор ГО « Міжнародний центр батьківства». У заході взяли участь 24 учасники.

Під час майстер – класу татусі дізналися про унікальність свого впливу на розвиток дитини, мали нагоду об’єктивно оцінити власний батьківський потенціал, пройшовши тест «Рівень батьківської відповідальності», а також скласти власний план дій з покращення своєї батьківської практики.

Захід пройшов у невимушеній, доброзичливій, теплій атмосфері.

По закінченню майстер - класу, кожен учасник мав змогу заповнити підсумкову анкету та висловити свою думку щодо проведеного заходу.