Карта сайту

Відкритий чемпіонат м. Бровари - марафон «Броварські дюни»

07 вересня з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту Броварський міський відділ фізичної культури та спорту спільно з Броварським велоклубом «44х11» на галявині в Броварському лісництві  провели восьмий осінній Відкритий чемпіонат м. Бровари 3х-годинний марафон «Броварські дюни» (ХСМ), гірський велосипед.

 

Тепла, сонячна погода з температурою 28°С не саме краще, що підходить для технічного марафону, що гонка і підтвердила. Прийняти участь в змаганнях виявили бажання 94 спортсмени-велосипедисти з різних міст України. Залік в марафоні проводився в шести вікових категоріях — жінки 18+ та 35+, чоловіки 18+, 30+, 40+ та 50+. По команді судді  гонка розпочалась. Боротьба за кращу позицію розпочалась відразу. За результатами першого кола в одну хвилину заїхало 3 гінця — Зубченко В. (Ч30+, Київ), Капущак В. (Ч30+, Київ), Черкас Є. (Ч30+, Київ); через хвилину з’явилися ще двоє: Хлопов О. (Ч30+, Київ) та Жученко К. (Ч30+, Київ); ще через деякий час з’явився пелотон. Найшвидші з групи Ч18+ та Ч40+ вже на першому колі наздогнали та обійшли деяких гінців з групи Ч30+, які стартували за три хвилини перед ними. Із-за технічних проблем та погодних умов вже на першому колі пройшов значний відсів учасників.

У жіночій категорії також точилась дуже напружена боротьба  до самого фінішу.

 Призери та переможці марафону, що посіли 1-3 місця, отримали крім грамот та медалей авторські кубки і  подарунки від спонсорів. Кожен фінішуючий отримав пам'ятні  сувеніри від спонсорів заходу.

image

 

 

image