Карта сайту

До уваги співвласників багатоквартирних будинків

Відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» власник квартири або нежитлового приміщення є співвласником багатоквартирного житлового будинку. Враховуючи зміни в чинному законодавстві України, зокрема набрання чинності з 10.11.2017 року Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (№ 2189-VIII), з 10 червня 2018 року, було скасовано послугу з утримання будинку та прибудинкової території, надання якої на даний час у багатоквартирних житлових будинках забезпечують комунальні підприємства міста «ЖЕК-1», «ЖЕК-2», «ЖЕК-3», «ЖЕК-4», «ЖЕК-5», та натомість введено в дію послугу з управління багатоквартирним будинком, складовою якої є утримання будинку та прибудинкової території.

Для організації подальшого управління та утримання будинком Вам необхідно обрати форму управління будинком самостійно.

Статтею 9 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» встановлено, що управління будинком здійснюється його співвласниками. За рішенням співвласників усі або частина функцій управління можуть передаватись, управителю або всі функції – об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Прийняття рішень щодо управління багатоквартирним будинком проводиться у порядку, передбаченому Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

Наразі управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області, на виконання рішення виконавчого комітету «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари» №407 від 12.06.2018року, проводиться підготовча робота , збір та узагальнення необхідної інформації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку.

Ви ще маєте шанс самостійно визначитись з формою управління своїм будинком до того моменту коли це за Вас зробить міська влада.

 

За роз’ясненнями та додатковою інформацією просимо звертатись до управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради за адресою:

м. Бровари, булв. Незалежності, 4А каб. 8, тел. 5-20-16, 6-04-13