Знайомство делегації з Киргистану з досвідом Броварів у сфері соціального захисту населення

16 жовтня в рамках проекту Європейського Союзу «Технічна  підтримка реалізації контракту по реформуванню сектора соціального захисту Республіки Киргизстан» МБО «Партнерство «Кожній дитині» організовував навчальну поїздку співробітників Міністерства соціального розвитку Киргизстану в наше місто.

Мета поїздки: знайомство з досвідом Броварів у сфері соціального захисту населення, зокрема захисту дітей, розвитку соціальних послуг для сімей з дітьми, розвитку сімейних форм виховання.

Зустрічала делегацію заступник міського голови Виноградова Л.М. (з 10.00 год. до 11.00 год.) разом з керівниками управлінь та відділів соціальної сфери, потім гості з Киргизстану відвідали службу у справах дітей, міський Центр комплексної реабілітації  дітей з інвалідністю, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, завітали до патронатної сім’ї в с. Залісся Броварського району  Київської області та центру реабілітації «Сонячне сяйво» в с. Требухів Броварського району Київської області.