Огляд комунальної спецтехніки на предмет готовності до роботи в осінньо-зимовий період

18 жовтня на базі КП «Бровари-Благоустрій» було проведено традиційний щорічний огляд техніки на предмет готовності до роботи в осінньо-зимовий період.  Комісію очолив міський голова Ігор Сапожко . До огляду долучилися заступник міського голови Олександр Резнік,  радники міського голови, представники поліції та ДСНС.

За інформацією керівника КП «Бровари-Благоустрій» Олександра Галицького, техніка у кількості 30 одиниць повністю готова до роботи в зимовий період, створено необхідний запас паливно-мастильних матеріалів, рідкого реагенту «Антилід» - 4 тис. л, 2400 т піщано-соляної суміші, 1300 т чистої солі. Водійський склад укомплектовано згідно штатного розпису.