Адміністративні послуги міської ради

Призначення субсидій на закупівлю твердого палива та скрапленого газу

Відповідальний за виконання: сектор прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради.

Контакти: приміщення міського управління праці та соціального захисту населення, сектор прийому громадян, вул. Гагаріна, 18, каб. 101, 105;  тел. 4-61-73

Графік прийому:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00
п'ятниця з 8.00 до 16.00
без перерви на обід

Перелік необхідних документів: заява; довідка про склад сім'ї на житлово-комунальні послуги ; довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні; декларація про доходи та майновий стан; копія ідент. коду.

Оплата: безкоштовно.

Термін виконання: 10 днів.

Порядок розгляду:  отримання та реєстрація документів, оформлення справи, перевірка справи зав. сектором, передача справи по реєстру у відділ прийняття рішень.

Результат послуги: видача громадянам повідомлення про призначення (не призначення) у інформатора сектору.

Причини відмови: згідно діючого законодавства.

Законодавча основа: Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами та доповненнями).

Порядок оскарження: до органів вищого рівня, в судовому порядку.