Міжнародний проект «Самореалізація європейської молоді шляхом отримання неформальної освіти» - Територія співпраці та дружби

З 21 по 28 жовтня 2019 року колектив  Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради у рамках «Українсько-польського обміну молоддю» працював над втіленням у реальність міжнародного проекту «Самореалізація європейської молоді шляхом отримання неформальної освіти», суб’єктами якого стали представники молодіжних організацій Конвенту Самоврядної Співпраці Польща-Україна (Республіка Польща) і Рада дітей та учнівської молоді міста Бровари (РДУМБ).

На початку 2019 року проект був поданий на конкурс до Міністерства молоді та спорту України та визнаний кращим серед інших 52 проектів з 18 регіонів держави. Основні його положення передбачають сприяння творчій реалізації учасників, відповідно до їхніх інтересів, здібностей та обдарувань, стимулювання інтелектуального духовного та фізичного розвитку молоді, сприяння соціальній та культурній інтеграції, формування лідерів міжнародного самоврядування до визначення громадянської позиції та вибору професії тощо.

Протягом тижня учасники проекту обміну молоддю, а це  14 молодих людей з міста Щецін (Польща) та 14 лідерів Ради дітей та учнівської молоді м.Бровари опановували цікаву та насичену програму з використанням методів неформальної освіти (дискусії, квести, танцювальні батли, круглі столи, майстер-класи, презентації, тренінгові програми і т.д.) та закріплювали усі набуті навички у практичній площині.

Проект  «Самореалізація європейської молоді шляхом отримання неформальної освіти» яскраво засвідчив, що молоде покоління є найціннішим інтелектуальним ресурсом нашої країни, здатним забезпечити її життєздатність і конкурентоспроможність, розвивати нові напрями співпраці зі своїми сусідами з-за кордону.