Вітання міського голови Ігоря Сапожка з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від імені Броварської міської ради, її виконавчого комітету та громади міста  прийміть найщиріші вітання  з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Це свято талановитих людей, які були і є носіями  національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості споконвіку живили  і зміцнювали надію  на краще майбутнє.

Щиро вдячний працівникам відділу культури, міського культурного центру, навчальних мистецьких закладів, бібліотек, міського краєзнавчого музею та міського клубу, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук і вагомі    духовні     досягнення.

Бажаю міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії та мрії, а кожен день вашого життя дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Міський голова                                                                                                    Ігор Сапожко