Відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє»

08 листопада  у Броварській  загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів №1 відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу «Обери майбутнє».

Організатори заходу - управління освіти і науки Броварської міської ради та Броварський міськрайонний центр зайнятості.  У конкурсі  взяли участь команди «Нове покоління» Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, «Мафія Розвилки» Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та команда «Н2О» Броварського НВК.

Команди-учасниці змагались у в трьох номінаціях: «Візитівка», «Конкурс капітанів», «Музичний  конкурс».

Дотепні жарти, музичне оформлення, яскраві костюми та дитяча безпосередність змусили глядачів по-новому подивитись на звичайні професії.

За підсумками балів переможцем відбіркового етапу  серед учнівських команд міста стала команда  «Н2О» Броварського НВК, яка буде представляти Бровари в обласному профорієнтаційному змагально-мотиваційному конкурсі «Обери майбутнє».