Адміністративні послуги міської ради

Призначення допомоги при народженні дитини

Відповідальний за виконання: сектор прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради.

Графік прийому:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00
п'ятниця з 8.00 до 16.00
без перерви на обід

Перелік необхідних документів: заява; паспорт; довідка, видана державним органом реєстрації актів цивільного стану для призначення допомоги при народженні дитини (Додаток 9); копія свідоцтва про народження дитини (з оригіналом); особи, які звертаються за призначенням допомоги при народженні другої або наступних дітей, подають також довідку про склад сім'ї та копію свідоцтва про народження кожної дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги; усиновителі та опікуни подають копію рішення про усиновлення чи встановлення опіки; дов. з банку про відкриття рахунку; копія ідент. коду.

Оплата: безкоштовно.

Термін виконання: 10 днів.

Порядок розгляду:  отримання та реєстрація документів, оформлення справи, перевірка справи зав. сектором, передача справи по реєстру у відділ прийняття рішень, відділ формування виплатних документів.

Результат послуги: видача громадянам повідомлення про призначення  (не призначення) допомоги  інформатора сектору.

Причини відмови: згідно діючого законодавства.

Законодавча основа: Закон України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»; Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року №1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми».

Порядок оскарження: до органів вищого рівня, в судовому порядку.