Фахівцями центрів обслуговування платників Броварського управління ГУ ДПС у Київській області з початку 2019 року надано понад 21тисячу адміністративних послуг

Робота працівників управління націлена на оперативне та якісне виконання сервісних функцій.

Протягом січня-листопада 2019 року в Броварському та Славутицькому центрах обслуговування платників громадяни та представники бізнесу отримали 18 030 адміністративних послуг, ще 2601 послуга була отримана платниками в електронному вигляді.

Зокрема, за цей період видано 6493 картки платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників. Видано 2027 довідок - відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, надано 2526  витягів з реєстру платників єдиного податку, проведено реєстрацію  платниками єдиного податку 2422 суб’єктів  господарювання.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПів зареєстрували  1966  книг  обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 1743 книги обліку розрахункових операцій  та 589 реєстраторів розрахункових операцій. Протягом січня-листопада поточного  року надано 2196 довідок про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

В приміщеннях ЦОПів,  співробітники Броварського управління ГУ ДПС у Київській області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства.

Перелік всіх адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на інформаційних стендах в приміщеннях ДПІ та на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області.