Адміністративні послуги міської ради

Призначення допомоги по догляду за дитиною до 3-х річного віку

Відповідальний за виконання: сектор прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради.

Контакти: приміщення міського управління праці та соціального захисту населення, сектор прийому громадян, вул. Гагаріна, 18, каб. 101, 105;  тел. 4-61-73

Графік прийому:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00
п'ятниця з 8.00 до 16.00
без перерви на обід

Перелік необхідних документів: заява; паспорт; копія свідоцтва про народження дитини (з оригіналом); копія або витяг  з наказу роботодавця про надання відпустки (для застрахованих осіб); копія трудової книжки заявника (для незастрахованих осіб); довідка з місця навчання – для осіб, які навчаються за денною формою навчання; довідка з центру зайнятості – для непрацюючих осіб; непрацюючі особи подають довідку про те, що вони не зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності; особи - суб'єкти підприємницької діяльності подають довідку, видану органами державної податкової служби про те, що не провадять підприємницьку діяльність; усиновителі та опікуни подають копію рішення про встановлення опіки чи усиновлення; дов. з банку про відкриття рахунку; копія ідент. коду.

Оплата: безкоштовно.

Термін виконання: 10 днів.

Порядок розгляду: отримання та реєстрація документів, оформлення справи, перевірка справи зав. сектором, передача справи по реєстру у відділ прийняття рішень, у відділ формування виплатних документів.

Результат послуги: видача громадянам повідомлення про призначення  (не призначення) допомоги у інформатора сектору .

Причини відмови: згідно діючого законодавства.

Законодавча основа: Закон України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»;
Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року №1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми».

Порядок оскарження: до органів вищого рівня, в судовому порядку.