Урочистості з нагоди Дня Захисника України

Офіційні заходи з нагоди Дня Захисника України розпочалися з покладання квітів до місць поховання загиблих воїнів АТО та  військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Пам'ять героїв, які мужньо захищали кордони рідної країни, тих, хто відав свої життя, виконуючи службовий обов’язок,  вшанували  представники міської влади.

Урочистості з нагоди свята продовжилися нагородженням військовослужбовців Броварського гарнізону.

Церемонію нагородження провели виконувач обов’язків міського голови Олександр Резнік,  секретар Броварської міської ради Петро Бабич,  заступник міського голови Лариса Виноградова та радник міського голови Григорій Голубовський, які  подякували присутнім у залі військовослужбовцям  за патріотизм і мужність, самовідданість, стійкість, силу духу.

Радник міського голови Григорій Голубовський привітав особовий склад підрозділів сил спеціальних операцій Збройних Сил України,  що базуються на території міста Бровари. Ряд військовослужбовців було нагороджено Подяками Броварського міського голови та цінними подарунками.