Вітання міського голови Ігоря Сапожка з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, представники депутатського корпусу, активісти територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято людей, яких обирає суспільство, свято гілки влади, котра найбільше наближена до громадян, і за результатами діяльності якої люди формують думку про роботу влади в цілому.
На представників органів місцевого самоврядування покладена відповідальність за соціально-економічний стан територіальної громади, за добробут її жителів, за створення належних умов проживання. Тож нехай ваш досвід і належне ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють добробутові та розквіту територіальної громади міста Бровари.

Щиро дякую вам за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Сердечно бажаю всім, хто працює на благо Броварів, міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

З повагою,

Міський голова Ігор Сапожко