У Броварах відбувся Благодійний турнір з волейболу

В суботу, 7 грудня, в Броварах відбувся Благодійний волейбольний турнір в рамках Спортивної ліги милосердя «Sports charety INNA-BROVARY». Ініціатором змагань виступив ФОК «Фенікс» при підтримці Благодійного фонду «Інна» та відділу фізичної культури і спорту Броварської міської ради. Змагання відбулися в двох спортивних залах Броварської спеціалізованої школи №5. Всього взяло участь в змаганнях 3 жіночих і 6 чоловічих команд.

В результаті перше місце серед жіночих команд посіла команда «Фенікс», а серед чоловічих команд першість вибороли гості із Житомирщини  команда СК «Бердичів».

Переможцям були вручені кубки, а призери були нагороджені медалями.

Гравці команд, які не ввійшли до призової трійки, були відзначені дипломами!

Але головний підсумок змагань  за результатами турніру було зібрано 14 400 грн благодійних коштів! Всі вони спрямовані на допомогу підопічним Фонду «Інна».