Конкурс дитячого та юнацького малюнку в рамках фестивалю християнської творчості «Вифлеємська зірка»

Протягом грудня-січня у місті Бровари проходив конкурс дитячого та юнацького малюнку в рамках фестивалю християнської творчості «Вифлеємська зірка».

Метою його проведення є сприяння духовному розвитку підростаючого покоління, виховання любові та поваги до ближнього, до України, надання дітям можливості реалізації власних духовних творчих здібностей, залучення дітей до вивчення надбань культурної спадщини українського народу.

У конкурсі взяли участь юні художники віком від 7 до 16років. Кожна дитяча робота насичена світлом, безпосередністю, щирістю та особливою енергетикою.

Оцінювало роботи компетентнее кваліфіковане журі:

- представник громадського об’єднання «Духовність», пастор церкви «Спасіння» Рамін Квеквескірі;

- видатний художник нашого міста Елеонора Лінке;

- яскравий художник  карикатурист Геннадій Міхеев.

Журі визначило 11найкращих робіт, автори яких стали переможцями.

Це:

- Недашківська Єлізавета, робота «Святкуємо разом, святкуємо нині, радіє із нами уся Україна!» (ДЕНЦ «Камелія»);

- Немеш Ксенія, робота «Народження Спасителя» (ДЕНЦ «Камелія»);

- Савицька Марія, робота «Ніч у Різдво» (Броварська міська дитяча школа мистецтв);

- Яцина Анастасія, робота «Свято починається. Пора!» (ЗОШ 9);

- Кузнєцова Домініка, робота «Вифлеємська зірка» (Броварська міська дитяча школа мистецтв);

- Бєлопольська Іуліанія, робота «Різдвяні канікули» ( Броварська міська дитяча школа мистецтв);

- Мелай Валерія, робота «Янгол» (БНВО);

- Примак Ольга, робота «Світле Різдво», (БНВО);

- Баранова Вероніка, робота «Різдво» (БНВО);

- Процик Катерина, робота «Діва Марія» (ДЕНЦ «Камелія»).

За підсумками цього конкурсу буде підготовлена експозиція виставки дитячого та юнацького малюнку «Вифлеємська зірка».Урочисте нагородження відбудеться 12.01.2020 о 14:00 годині у приміщенні Броварської міської дитячої школи мистецтв на фестивалі духовної творчості «Вифлеємська зірка».