Щорічний фестиваль християнської творчості "Віфлеємська зірка"

12 січня у приміщенні Броварської міської дитячої школи мистецтв відбувся щорічний фестиваль християнської творчості "Віфлеємська зірка".

Головна мета, заради якої  віруючи різних конфесій щороку збираються разом і якій  присвячується VII фестиваль духовної творчості "Вифлеємська зірка" – це зміцнення дружніх стосунків між релігійними громадами нашого міста, міжконфесійної єдності на ґрунті духовного мистецтва.

У рамках проведення фестивалю "Вифлеємська зірка" відбувся конкурс дитячого та юнацького малюнку. У приміщенні Броварської міської дитячої школи мистецтв було розгорнуто виставку творчих робіт юних художників за Біблійними  сюжетами. Член журі конкурсу  художниця, арт-терапевт Елеонора Лінке  та голова громадської організації "Духовність" Анатолій Лепак  привітали присутніх зі святом, висловили вдячність батькам та учасникам заходу. Переможці та учасники конкурсу отримали  заохочувальні подарунки.

Розпочався фестиваль з загальної молитви, яка об’єднала пасторів, настоятелів церков та присутніх в залі.

У програмі фестивалю взяли участь християнські творчі колективи від:

• Парафії Трьох Святителів Української греко-католицької церкви
  • храму свт. Тарасія Константинопольського ПЦУ
  • храму св. Апостолів Петра і Павла УПЦ
  • релігійної громади євангельських християн "Слово Боже"
  • Християнської євангельської церкви "Переможний голос Божий"
  • церкви "Благодать" Євангельских християн баптистів

Фестивальна програма складалась із різдвяних пісень, віршів, колядок та  щедрівок.

По завершенню фестивалю відбулося  частування солодощами та чаем.