Результати дослідження: небезпечних вірусів не виявлено

12 січня на території м. Бровари по вул. Соборна, 8 було виявлено  трупи перелітних птахів (омелюх звичайних).

Група швидкого реагування Броварського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області, яка виїхала на місце, доставила мертвих птахів до Броварської районної державної лабораторії  Держпродспоживслужби для відбору  патологічного матеріалу та подальшого дослідження у Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи з метою виключення високо патогенного грипу птахів та хвороби Ньюкасла.

Згідно звіту Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи про результати дослідження паталогічного\біологічного матеріалу\об'єктів навколишнього середовища за №0002636  п.м.\20  від 13.01.2020 року РНК вірусу пташиного грипу (типу А) та РНК вірусу хвороби Ньюкасла  не виявлено.