Звіт про роботу управління соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області з 13 січня по 17 січня 2020 року

-   Прийнято заяв на призначення:

субсидій – 34

соціальних допомог та компенсацій –147

пільг – 982

на оздоровлення – 6

-   Призначено допомог, компенсацій та субсидій – 256

-   Взято на облік ВПО – 9 ( всього – 7854)

-   Підготовлені матеріали на:

комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

комісію по субсидіям та пільгам на ЖКП;

- Видано довідок – 76

- Перевірено пенсійних справ – 15

- Видано  направлень

до реабілітаційного центру – 4

на забезпечення  технічними засобами реабілітації – 66

-  Укладено договорів на повернення коштів - 5

-  Видано посвідчень – 10

-  Проведено обстежень матеріально-побутових умов заявників – 89

Проплачено по:

КПКВ 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» на загальну суму 310,9 тис.грн.

КПКВ 0813160 «Надання соціальних гарантій, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги» на загальну суму 47,5 тис.грн.

КПКВ 2501030 «Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення» на загальну суму 9958,6 тис. грн.

ПКВ 2501230 «Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг,придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі » на загальну суму 1173,0 тис. грн.