У загальноосвітній школі №2 розпилили аерозольний балончик. Постраждалих немає

17 січня о 9:35 до оперативно-диспетчерської служби Броварського районного відділу головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про те, що у Броварській загальноосвітній школі  № 2  на вулиці Володимира Великого,6 було здійснено розпилення аерозольного балончику.

На місце події прибули фахівці протипожежної спеціалізованої служби цивільного захисту, спеціалізованої служби цивільного захисту охорони громадського порядку та медичної спеціалізованої служби цивільного захисту, а також представники відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради.

Було евакуйовано 1701 учень та 99 вчителів закладу. На щастя ніхто не постраждав.

Рятувальники провели ретельне обстеження всіх приміщень. З учнями та вчителями проведено профілактично - роз’яснювальну роботу щодо  запобігання подібних випадків та порядок дій при їх виникненні.