Карта сайту

Запрошуємо на благодійну виставу "12 місяців"!

Для  тих, хто пов'язаний з темою допомоги людям, що страждають онкологічними захворюваннями, лютий - важливий місяць. 4 лютого Всесвітній союз боротьби проти раку (UICC) проводить Міжнародний день боротьби проти раку (World Cancer Day). А 15 лютого Міжнародна конфедерація батьків онкохворих дітей (ICCCPO) просить світову спільноту підтримати Міжнародний день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day). Щорічно Фонд "Інна" проводить акції, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї глобальної проблеми. Фонд намагається нагадати про те, наскільки небезпечні онкологічні захворювання, розповісти як уникнути це страшне захворювання, і об'єднати людей для боротьби з "чумою" XXI століття - раком!

 

Київський театр "Паяц", за власною ініціативою, вирішив підтримати діяльність Фонду і приєднається до благодійних акцій, які проводяться в ці дні у всьому світі!

 

15 лютого о  12.00 год.  у  приміщенні МКЦ "Прометей" відбудеться благодійна вистава "12 місяців". 

 

Запрошуємо усіх броварчан і гостей міста, дітей та  дорослих   поринути у світ казки, насолодитися прекрасною грою артистів Театру "Паяц" і тим самим  підтримати тих, хто бореться з   раком!

Усі глядачі по закінченню спектаклю отримають від організаторів подарунки!

 

Вартість квитків - 50 грн.

 

Замовлення квитків: 093-240-14-12, 073-407-82-54

 

Квитки також можна придбати у МКЦ "Прометей"  та  в Театральній касі в ТЦ "Ліза" (Варус) на 2-му поверсі.

 

Усі зібрані від продажу квитків кошти будуть передані Фонду "Інна" для лікування онкохворих!