Броварські грації вдало виступили на змаганнях «Олімпійська сніжинка» в Білій Церкві

Традиційно, вже третій рік поспіль, в комунальному закладі Білоцерківської міської ради дитячо-юнацькій спортивній школі «Юність» проходять змагання з художньої гімнастики «Олімпійська сніжинка» за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області.

Цьогорічні змагання зібрали кращих юних грацій зі «Школи Дерюгіних» (Київ), «Фенікс» (Київ), Броварів, Фастова, Яготина, «Спартак» (Біла Церква) ДЮСШ «Юність» (Біла Церква). Завітали й гості з далекого Сеулу (Південна Корея). Гімнастки з Південної Кореї приймали участь в змаганнях за програмою «Спорт без кордонів» відділення НОК України в Київській області.
Майже двісті юних гімнасток виборювали звання чемпіона в 24 категоріях. Головний суддя змагань – старший тренер-викладач відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Юність», суддя національної категорії Ірина Масликова.
Бровари представляли 20 дівчаток з відділення художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти та науки Броварської міської ради (тренери Людмила Матейшина та Юлія Черкасова).
Чемпіонками «Олімпійської сніжинки» стали:
Зайдлер Марія 2013
Бартащук Злата 2012
Вінник Анна 2008
Скічко Анна 2007.
Другі місце посіли:
Мелещенко Марія 2011
Загаєвська Катерина 2010.
Третій результат показали:
Волошин Діана 2011
Руденко Дар'я 2008.
Найкращий результат та Кубок турніру серед дівчат 2008 р-н отримала Вінник Анна!
Переможці та призери були нагородженні дипломами та медалями. Всі учасники змагань отримали цінні подарунки.
Перший старт в новому Олімпійському 2020 році відбувся, тож - вперед до перемоги!