Вагомий внесок броварських легкоатлетів у загальнокомандний залік на Чемпіонаті України з легкої атлетики

З 27 по 29 січня у сумському легкоатлетичному манежі СумДУ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів 2003 року народження та молодше.

У турнірі взяли участь понад 700 спортсменів з усіх регіонів України.

Вагомий внесок у загальнокомандний залік внесли вихованці відділення легкої атлетики м. Бровари:

Анна Дудніченко стала першою зі стрибків з жердиною (3,70м) та виконала норматив кандидата в майстри спорту України.

Аліна Біленко має ІІІ місце – 3,40м.

Серед хлопців призерами стали:

Ілля Шух (4.40м) – І місце,

Михайла Осадчого (4.20м) – ІІ місце.

Переможницею в бар’єрному бігу стала Валерія Мухоброд з результатом 8.86с. Також вона посіла ІІ місце з п’ятиборства, набравши 3811 очок.

Бронзу на дистанції 800м має Тетяна Чорновол  2.15.03с, а в штовханні ядра – Альона Петренко (13.75м)

Павло Бугаєнко посів ІІІ місце – потрійний стрибок, з новим особистим рекордом 14.29м

У шведській естафеті (100м+200м+300м+400м) команда у складі Людмили Поліщук, Надії Стецюк, Ганни Безименної та Тетяни Чорновол виборола золоту нагороду з результатом  2.20.71.

Переможцем Чемпіонату України з легкої атлетики стала команда Київщини, друге та третє місце посіли представники Харківської та Донецької областей.