Інститут консультанта роботодавця – новий сервіс державної служби зайнятості

Починаючи з 01 січня 2020 року в роботу всіх центрів зайнятості/філій державної служби зайнятості запроваджено Інститут «Консультант роботодавця».

Завданням Інституту «Консультант роботодавця» є побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями через покращення електронних сервісів та модернізацію служби зайнятості на підставі світових практик.

Всім роботодавцям надаються індивідуальні послуги з урахуванням виду економічної діяльності, специфіки роботи та чисельності працюючих, а також особливостей розвитку локальних ринків праці.

Впровадження державною службою зайнятості інституту консультанта роботодавця дозволить:

• ефективно вирішити проблему “кадрового голоду”;

• підвищити зацікавленість громадян працювати легально на українських підприємствах;

• налагодити комунікацію з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів;

• підвищити швидкість закриття вакансій;

• оперативно налагоджувати співпрацю з новоствореними підприємствами;

• надавати спеціалізовані послуги роботодавцям за цільовими групами;

• удосконалити систему підбору та професійного навчання безробітних для результативного працевлаштування.

Шановні роботодавці! Запрошуємо до співпраці зі службою зайнятості! Звертайтесь до Броварського міськрайонного центру зайнятості Київської області!