Наукові розробки – в практичну діяльність

11 лютого в залі засідань Броварської міської ради відбулося підписання договору про співробітництво між Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України в особі директора, дійсного члена НАПН України, доктора психологічних наук, професора Сергія Максименка та Броварською міською радою Київської області в особі міського голови Ігоря Сапожка.

Головна мета документу – забезпечення спільної діяльності щодо сприяння впровадженню результатів наукових досліджень та використанню інноваційних підходів до розвитку національної науки, освіти, культури, соціальної та гуманітарної сфер.

Предметом договору є співробітництво у сфері навчально-методичної, психолого-педагогічної, науково-експериментальної, організаційної діяльності щодо використання результатів наукових досліджень у практиці, сприяння розвитку психологічної науки і освіти з урахуванням досягнень провідних вітчизняних і зарубіжних наукових шкіл.