Культурний простір: Духовна рада міста продовжує свою роботу в 2020 році. Звіти і плани

12 лютого відбулося перше у 2020 році засідання Духовної ради, до якої входять представники релігійних громад міста, члени ГО "Духовність".

В ході засідання присутні заслухали звіт про роботу об'єднання у 2019 році та висловили щиру вдячність за керівництво роботою Анаталію Лепаку, пастору Першої Броварської церкви євангельських християн-баптистів, який очолював об’єднання в минулому році.

Головою об'єднання на наступний період (2020 рік) був обраний отець Іван Бобик, священник храму свт. Тарасія Константинопольського ПЦУ.

Серед питань, які обговорювалися,  було питання щодо розміщення в місті соціальної реклами духовного змісту, продовження традиції проведення Молитовних зустрічей, пропозиції щодо плану роботи об'єднання у 2020 році.