Друге загальнокомандне місце легкоатлетів Київщини на чемпіонаті України

З 20 по 22 лютого в Сумах відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики. Представниками Броварської школи легкої атлетики на турнірі стали найкращі спортсмени.

Так, переможницею чемпіонату з легкоатлетичних багатоборств стала чемпіонка світу серед юніорок Аліна Шух, яка продемонструвала суму 4503 і встановила рекорд у стрибках у висоту – 1,90 м. Дарина Слобода посіла друге місце (4393).

Призер чемпіонату Європи Сергій Никифоров з показником 7,89 м всього на сантиметр випередив житомирянина Владислава Мазура і став кращим.

У змаганнях штовхальниць ядра перемогу виборола Ольга Голодна з результатом 17,29 метра.

Майстер спорту України Анна Плотіцина стала чемпіонкою в бігу на 60 метрів з бар'єрами (8,24с).

Ярослава Ястреб фінішувала другою в бігу на 3000м з перешкодами з особистим рекордом ? 10:14.35.

Наталія Пигида стала другою на дистанції 400 метрів.

Олександр Карпенко ? 2 місце у бігу на 3000м з особистим рекордом.

Ярослав Богдан ? 3 місце у багатоборстві (5278).

У командному заліку Київська область посіла друге місце у Чемпіонаті України з легкої атлетики та перше місце Чемпіонату України з легкоатлетичних багатоборств.