Фінальний етап Всеукраїнського спортивного заходу «Cool Games»

З 20 по 23 лютого у м. Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Сool Games» 2019-2020 років. У змаганнях взяли участь команди школярів, які приїхали з 24 областей України та міста Києва.

«Cool Games» –  це спортивний захід серед учнів закладів загальної середньої освіти з інноваційних естафет, які не потребують спеціальної підготовки. Змагання відбуваються в трьох вікових категоріях 9-10, 11-13 та 14-17 років. З вересня 2019 року по лютий 2020 року у селищах, містах, районах 24 областей України та м. Київ проводилися регіональні відбіркові етапи. У них взяло участь майже 100 тисяч учнів. За період відбіркових змагань понад 700 учителів фізичної культури з усіх куточків України взяли участь у 25 навчальних семінарах цього унікального проекту.

Київську область на Всеукраїнському етапі захищала збірна команда міста Бровари до складу якої входили школярі Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. Василя Стуса, Броварської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7, Броварської гімназії ім. С. І. Олійника, Броварського навчально-виховного комплексу.

Протягом трьох днів 550 школярів змагалися у трьох вікових дивізіонах. Крім того, усі учасники весело та цікаво проводили свій вільний час: грали у настільні ігри, проходили квести, дивилися кінофільми тощо. Також до дітей завітали представники Корпусу миру, які провели лекцію про здоровий спосіб життя «Healthy lifestyle».

Перемоги здобули: 1 віковий дивізіон (2009–2010 рр.) – Волинська область; 2 віковий дивізіон (2006–2008 рр.) – Волинська область; 3 віковий дивізіон (2002–2005 рр.) – м. Київ.

За результатами змагань Суперкубок чемпіона виборола збірна команда м. Київ. Переможці вже в березні представлятимуть Україну на World ISF EducationalGames (м.м. Афіни – Олімпія,  Греція).

Бажаємо команді Київської області перемог у наступному році!