Карта сайту

Засідання круглого столу щодо законодавчих змін до ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та законодавства про працю

27 лютого  о 11 годині в  залі засідань Броварської міської ради Київської області відбулося засідання круглого столу з представниками мікро, малого бізнесу щодо законодавчих змін до ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та законодавства про працю за участю головного державного ревізора-інспектора відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими  операціями управління податкових перевірок трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування ГУ ДФС у Київській області, начальника  відділу з питань контролю за додержанням законодавства про працю управління інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області, начальника відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економічного управління ГУ Пенсійного фонду України в Київській області, працівників управління економіки та інвестицій, та представників мікро, малого  бізнесу. 

 

Розглядались наступні питання:

- Законодавчі зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

- Порядок здійснення інспекційних відвідувань інспекторами праці. Перелік документів, які повинні бути наявні у суб’єктів господарювання.

- Сплата єдиного соціального внеску, формування майбутньої пенсії, включаючи фізичних осіб-підприємців, в залежності від сплати єдиного соціального внеску та зарахування пенсійного стажу.

 

Засідання супроводжувалось змістовним спілкуванням  між представниками бізнесу та доповідачами.

 

image

 

image

 

image