Онлайн нарада

23 березня міський голова провів чергову онлайн нараду для керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів виконкому БМР, комунальних підприємств, закладів медицини.
Було надано ряд важливих доручень, терміново готується ряд розпоряджень для посилення контролю за виконанням карантинних заходів.
Спільними зусиллями усіх підрозділів має бути організовано забезпечення необхідною допомогою – продукти харчування, ліки та інше – для ветеранів, одиноко проживаючих громадян, пенсіонерів, підопічних Територіального центру які потребують такої допомоги.
ЖЕКи мають розмістити на під’їздах багатоквартирних будинків графіки проведення дезінфекції та неухильно їх дотримуватися.
КП «Бровари-Благоустрій» переходить на цілодобовий графік чергування.
Оскільки сьогодні з 16.00 користуватися громадським транспортом можна буде тільки за перепусками, наразі проводиться робота по розповсюдженню даних перепусток. Про те, яким чином можна замовити перепустку, читайте за посиланням /news/19191.html
Освіта має скоординувати дії медичних працівників, які працюють у навчальних закладах, для посильної допомоги лікарям ББКЛ.
Міський голова наголосив на тому, що першочерговим завданням на сьогодні є забезпечення захистом медиків, комунальників, поліціянтів, працівників соціальної сфери, які безпосередньо контактують з населенням, а також консолідація усіх зусиль для чіткої та злагодженої роботи усіх служб, що забезпечують функціонування міста.