Карта сайту

Додаткові заходи захисту від інфекції

З 9 квітня до приміщення виконкому на вул.Гагаріна, 15 та до адмінбудинку на Гагаріна, 18 потрапити можна тільки через спеціальні пункти пропуску, аналогічні тим, які встановлені та успішно функціонують у медичному містечку лікарні.

Процедура займає 3-4 хвилини. Спочатку працівник реєструється у спеціальному журналі, де окрім прізвища та посади фіксується температура, потім проводиться дезінфекція рук і у спеціально обладнаній палатці протягом 2 хв. людина проходить процедуру знезараження під бактерицидною лампою. Після цього можна безпечно проходити до приміщення.

Для безпеки потрібно покривати голову шапкою, капюшоном чи шаликом, мати гумові рукавички, очі убезпечити спеціальними окулярами, які видаються працівниками пункту пропуску.

Дану обробку потрібно проходити раз на день, потім просто дотримуватися загальних правил – обробляти руки, носити гумові рукавички та маски.

Процедуру контролю та знезараження будуть проходити протягом дня усі працівники виконкому, а також відвідувачі, у яких виникне нагальна потреба потрапити до приміщення виконкому або адмінбудинку.

image

image

 

image

 

image

 

image

 

image