Виїзна нарада на вул.Симона Петлюри

Комплексний підхід до благоустрою – саме так можна назвати масштабні перетворення, які наразі відбуваються на прибудинкових територіях в районі розміщення будинків по вул.Симона Петлюри, 25 та 23-Б.

В 2018 році за кошти Громадського бюджету тут було проведено капітальний ремонт спортивного майданчика, який наразі користується величезним попитом як серед дітей, так і серед дорослих любителів спорту.

Цьогоріч, з урахуванням усіх карантинних заходів, проводяться роботи по заміні на сходових клітинах будинку № 23-Б, в усіх восьми під’їздах, старих дерев’яних вікон на сучасні металопластикові. Масштабно взялися і за благоустрій досить просторої території біля будинків №№ 23-Б та 25.

Ще в минулому році було проведено будівництво тротуарної доріжки вздовж вул.Київської, цьогоріч вже активно проводиться будівництво нового скверу.
Саме проведення робіт з благоустрою і проінспектував 6 травня міський голова Ігор Сапожко та вказав на ряд недоліків, які необхідно усунути у процесі подальшої розбудови даної території.

Зокрема, буде прокладено додаткові доріжки для зручних підходів як до житлових під’їздів будинків, так і до пішохідних переходів, прокладено новий тротуар та проведено роботи по озелененню території біля вже існуючої нової тротуарної доріжки біля будинку 23-Б.

Незабаром розпочнуться масштабні роботи по організації зеленої зони і обабіч нового тротуару вздовж вул.Київської. Розташовані там погреби підлягають демонтажу, як і ті, що знаходяться на прибудинковій території будинку №23-Б (вздовж вул.Симона Петлюри). До речі, мешканці прилеглих будинків, під час спілкування з міським головою, повністю підтримали плани влади на проведення активного благоустрою та розбудову даних територій.

Враховуючи сприятливі погодні умови та значні обсяги вже виконаних робіт, вже зовсім скоро мешканці даного мікрорайону матимуть і новий сквер, і зелену зону, і зручні тротуарні доріжки для прогулянок.