Оперативна інформація по м. Бровари щодо захворюваності на грип та ГРЗ станом на 15.05.2020 р.

За інформацією КНП «Броварський центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 20.00 год. сімейними лікарями діагностовано 19 випадків захворювання на ГРЗ:

Діти до 18 років:
ГРЗ – 6 (амбулаторно)
пневмонії – 0

Дорослі:
ГРЗ – 13 (амбулаторно)
пневмонії – 0

За інформацією КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» станом на 20.00 год. через приймальне відділення госпіталізацій з ГРЗ та пневмоніями не проводилося.

За даними КНП «Броварська БКЛ» БРР БМР Центр дитяча лікарня

За минулу добу підтверджено методом ПЛР 1 новий випадок інфікування COVID-19 ( Броварський район).

Від початку карантину по місту Бровари та району методом ПЛР виявлено загалом 89 випадків зараження на COVID-19.

З них 36 мешканців Броварів та 53 проживають у Броварському районі.

59 осіб знаходяться на лікуванні в ББКЛ та медичних закладах м. Києва, а також на амбулаторному лікуванні під наглядом медиків.

Внаслідок ускладнень померло 3 особи.

27 осіб (15 мешканців міста та 12 району ) повністю одужали.