Основні роботи тримаємо на контролі

Незважаючи на корективи, які вніс в життя карантин, з першими погожими днями розпочалися активні роботи по благоустрою міста. Це і комплексне облаштування прибудинкових територій, і будівництво нових тротуарних доріжок та мереж зовнішнього освітлення, і заміна вікон та утеплення фасадів житлового фонду, і капітальні ремонти міжбудинкових проїздів, і будівництво декількох нових зон відпочинку.

Міський голова Ігор Сапожко разом з представниками управління будівництва, інфраструктури та транспорту, а також депутатами міської ради та керівниками міських закладів, які виступають ініціаторами багатьох покращень у різних мікрорайонах нашого міста, щотижня проводить виїзні наради, де обговорюються та контролюються основні робочі моменти процесів. До нарад дуже часто долучаються мешканці прилеглих будинків та у спілкуванні з міським головою висловлюють свої побажання щодо благоустрою. Усі пропозиції враховуються та приймаються до опрацювання.