Карта сайту

Садочки відкриють за умови безпечного перебування дітей

21 травня міський голова провів робочу нараду по питанню підготовки дошкільних навчальних закладів до прийому дітей після карантину.

З фахівцями управління освіти та науки, відділу охорони здоров’я, відділу лабораторних досліджень та Держпродспоживслужби було обговорено алгоритм підготовки закладів до повноцінного функціонування з дотриманням усіх санітарних норм та заходів безпеки.

Міський голова надав доручення керівникам ДНЗ скласти повний перелік необхідних дезінфікуючих та санітарно-гігієнічних засобів для безпечного перебування у закладах дітей та роботи персоналу, опрацювати маршрути руху дітей по закладу з метою унеможливлення великого скупчення, продумати систему прийому діток зранку, проведення температурного скрінінгу, організацію харчування та ще багато інших моментів, які виникають у зв’язку з поточною ситуацією.

Керівники відділу лабораторних досліджень та Держпродспоживслужби, з свого боку, повідомили про початок забору аналізів питної води та проведення ряду заходів, необхідних для початку функціонування садочків. Тільки у разі позитивних результатів за всіма нормативами, ДНЗ зможуть відновити роботу.

 

image

 

image

 

image

 

image