Чергова виїзна нарада

22 травня міський голова Ігор Сапожко провів чергову виїзну нараду на основні об’єкти реконструкції та будівництва.

Зокрема, оглянули приміщення міського культурного центру, де активно реконструюється приміщення під створення сучасного багатофункціонального простору «ТепЛиця».

Побували на бульв.Незалежності, 3, де вже закінчено повну заміну вікон у під’їздах, на вул.Марії Лагунової, 11, де утеплюються торцеві частини фасаду, та на вул. Лагунової, 19, де також міняються вікна.

На вул.Гагаріна, 14 активно проводиться капітальний ремонт внутрішньо квартального проїзду та тротуарів . Мережі зовнішнього освітлення прокладаються на території ЗОШ №9, а в районі будинку № 4-б по вул. Шевченка вже зовсім скоро занедбаний пустир перетвориться на ошатний та затишний сквер.