Оперативна інформація по м. Бровари щодо захворюваності на грип та ГРЗ станом на 22.05.2020 р.

За інформацією КНП «Броварський центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 20.00 год. сімейними лікарями діагностовано 13 випадків захворювання на ГРЗ та пневмонію:

Діти до 18 років:
ГРЗ –7 (амбулаторно)
пневмонії – 0

Дорослі:
ГРЗ – 5 (амбулаторно)
пневмонії – 1 (стаціонар)

За інформацією КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» станом на 20.00 год. через приймальне відділення госпіталізовано:
Пневмонія - 1

За даними КНП «Броварська БКЛ» БРР БМР Центр дитяча лікарня станом на 20.00 год. через приймальне відділення діагностовано:
ГРВІ – 2 випадки (1 амбулаторно, 1 госпіталізовано)
Пневмонії – 0

За минулу добу нових випадків інфікування COVID-19 не виявлено.

Від початку карантину по місту Бровари та району методом ПЛР виявлено загалом 103 випадки зараження на COVID-19.

З них 39 мешканців Броварів та 64 проживають у Броварському районі.

39 осіб знаходяться на лікуванні в ББКЛ та медичних закладах м. Києва, а також на амбулаторному лікуванні під наглядом медиків.

Внаслідок ускладнень померло 4 особи .

60 осіб (28 мешканців міста та 32 району ) повністю одужали.