Карта сайту

Заклади дошкільної освіти відновили роботу

Сьогодні дитсадки «Зірочка», «Ялинка», «Віночок», «Ромашка», «Малятко», «Теремок», «Золота рибка», «Калинка», «Капітошка», «Джерельце», «Казка» та «Оленка» розпочали прийом дітей. Наразі працюють 56 груп в яких перебувають 367 дітей. Усі заклади забезпечені необхідною кількістю засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих та мийних засобів, мають запас дистанційних термометрів.

Приміщення також підготовлені до прийому дітей, виконані всі протиепідемічні заходи. Зокрема: проведено генеральні прибирання, звільнені ігрові кімнати від м’яких іграшок, килимових покриттів тощо. Виконується вимога щодо температурного скринінгу. Перед початком роботи всім працівникам вимірюють температуру. У дітей міряють температуру під час ранкового прийому та кожні чотири години протягом дня.

Крім того у дитсадках для дітей забезпечено максимально можливе дистанціювання: за столиком під час харчування буде перебувати одна дитина, спати діти будуть також через одне ліжечко.

Важливо, що ніхто, крім працівників і вихованців, не може заходити у будівлю закладу дошкільної освіти. Батьки, які супроводжують дітей, перебувають на території у захисній масці чи респіраторі.

Завтра мають відкритись ще 6 дитсадків, інші розпочнуть свою роботу після виконання всіх вимог для безпечного перебування дітей.

 

image

 

 

image

 

image

 

image