Карта сайту

«МТТ» нарощує потужності

1 червня міський голова Ігор Сапожко відвідав ТОВ «Мирові теплові технології» - сучасне українське підприємство з виробництва полімерних систем трубопроводу для холодного та гарячого водопостачання, а також опалення.

Наразі підприємство перебуває на стадії пуско-налагоджувальних робіт і вже за декілька днів на загальній площі об’єкту у понад 5 тис. кв. м у тестовому режимі запрацює 8 виробничих ліній із загальною потужністю до 2500 тонн готової продукції на рік. ТОВ «МТТ» забезпечить роботою 120 броварчан, адже саме стільки висококваліфікованих робочих місць створено на підприємстві.

Присутні на зустрічі начальник управління економіки Микола Загуменний та директор КП «Броваритепловодоенергія» Оксана Краснощок високо оцінили потенціал підприємства.

У свою чергу міський голова Ігор Сапожко висловив надію на довгострокову та плідну співпрацю ТОВ «Мирові теплові технології» з комунальниками нашого міста, адже якісна продукція, вироблена у Броварах, може оперативно стати в нагоді як при ліквідації аварійних ситуацій, так і при проведенні планових ремонтних робіт. До того ж, виробництво на території місцевої промзони фактично знімає питання оплати транспортних послуг при доставці товару.

 

image

 

image

 

image

 

image