Оперативна інформація по м. Бровари щодо захворюваності на грип та ГРЗ станом на 01.06.2020 р.

За інформацією КНП «Броварський центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 20.00 год. сімейними лікарями діагностовано 19 випадків захворювання на ГРЗ:

Діти до 18 років:
ГРЗ – 3 (амбулаторно)
пневмонії – 0

Дорослі:
ГРЗ – 16 (амбулаторно)
пневмонії – 0

За інформацією КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» станом на 20.00 год. через приймальне відділення госпіталізацій з ГРЗ та пневмоніями не проводилося.

За даними КНП «Броварська БКЛ» БРР БМР Центр дитяча лікарня станом на 20.00 год. через приймальне відділення діагностовано:
ГРЗ – 1 випадок (госпіталізовано)
Пневмонія – 0

За минулу добу методом ПЛР підтверджено 1 новий випадок інфікування COVID-19 (Броварський район).

Від початку карантину по місту Бровари та району методом ПЛР виявлено загалом 118 випадків зараження на COVID-19.

З них 44 мешканці Броварів та 74 проживають у Броварському районі.

46 осіб знаходяться на лікуванні в ББКЛ та медичних закладах м. Києва, а також на амбулаторному лікуванні під наглядом медиків.

Внаслідок ускладнень померло 4 особи .

68 осіб (31 мешканець міста та 37 району ) повністю одужали.