Інформація про виконання робіт КП "Бровари-Благоустрій" 03.06.2020 року

Дільниця утримання доріг та тротуарів

1. Збір сміття  в урнах  по місту. Вивезення сміття, задіяний автомобілі КО-440, МКЗ-2703.
  2. Збирання сміття двірниками по місту. Вивезення сміття.
  3. Механізоване  підмітання  «Скандією» земляних наносів по вул. Гагаріна, Ярослава Мудрого, Київська,  Онікієнка  Олега, Гоголя.
  4. Миття  території  БЦРЛ та дитячої лікарні з додаванням дезінфікуючих розчинів, задіяний автомобіль МДКЗ-10.
  5. Дезінфекція  лавочок на зупинках громадського транспорту по місту,  у парку "Перемога", на майдані "Свободи". задіяний «Шмідт».
  6. Вивезення гілля із вул.  Онікієнка  Олега, Броварської сотні, Київська.Подрібнення гілля на території КП "Бровари-Благоустрій".
  7. Грейдерування дороги на перетині вул.  Ялинкова- Шевченка, укріплення узбіччя.

Дільниця технічного обслуговування систем

водовідведення та зливової каналізації

1. Обслуговування системи водовідведення по вул. Переяславський шлях, М. Стельмаха, покіс трави, очищення зливоприймачів.
  2. Відкачування асенізаційним автомобілем КО-503 по вул. Переяславський шлях ,  всього відкачано  28м3 води.

Дільниця «Міськсвітло»

1. Профілактичний огляд  повітряних ліній  по вул. К. Білокур, пров. Піщаний.
  2. Ревізія пункту  включення по вул. Завірюхіна Ігоря, заміна 3-х світильників.
  3. Декадне   обслуговування світлофорів по б. Незалежності- Короленко, б. Незалежності- Петлюри Симона.
  4. Виробнича дільниця зеленого господарства.
  5. Покіс трави  газонокосарками вул. Гагаріна, на майдані "Свободи", МВК.
  6. Прополювання кущів по у сквері по вул. Симоненка.
  7. Зрізування аварійних  дерев  по вул. Київській(2дер.), Марії Лагунової(1дер.), вул.Гагаріна(1дер.).
  8. Очищення  урн від сміття у парках, скверах.
  9. Ручне  прибирання  сміття  та  підмітання доріжок ( у парках).
  10. Прибирання  у громадських вбиральнях у парках.
  11. Покіс  трави газонокосарками   в парку «Перемога», парку ім. Т.Г. Шевченка, сквері "Юність". Прополювання клумб. Згрібання трави після покосу.
  12. Очищення озера та берегової зони, очищення фонтану у парку "Перемога".
  13. Роботи в теплиці: поливання рослин, висаджування багаторічних у горшки.

Ремонтно-будівельна дільниця

1. Ремонт  ігрових форм(заміна стійок) на дитячому майданчику у парку "Перемога".
  2. Ремонт  урн для сміття по вул. Москаленка Сергія, Олімпійська, Броварської сотні, Ярослава Мудрого .
  3. Фарбування  лавочок у парку ім. Т.Г. Шевченка.
  4. Ремонт дорожнього покриття пневмо-струменевим методом на шляхопроводі  по вул. Ярослава Мудрого, вул. Переяславський шлях, круговий рух  по вул. Бандери Степана –Гагаріна.
  5. Поточний ремонт дорожнього покриття на перетині вул. Гоголя- Переяславський шлях.
  6. Переустановлення дорожніх знаків «Зупинка автобуса» по вул. Петлюри Симона, Київська,  Онікієнка  Олега.