Оперативна інформація по м. Бровари щодо захворюваності на грип та ГРЗ станом на 04.06.2020 р.

За інформацією КНП «Броварський центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 20.00 год. сімейними лікарями діагностовано 10 випадків захворювання на ГРЗ:

Діти до 18 років:
ГРЗ – 5 (амбулаторно)
пневмонії – 0

Дорослі:
ГРЗ – 5 (амбулаторно)
пневмонії – 0

За інформацією КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» станом на 20.00 год. через приймальне відділення госпіталізовано:
Пневмонія - 1

За даними КНП «Броварська БКЛ» БРР БМР Центр дитяча лікарня станом на 20.00 год. через приймальне відділення госпіталізацій з ГРЗ та пневмоніями не проводилося.

За минулу добу методом ПЛР підтверджено 1 новий випадок інфікування COVID-19 (місто).

Від початку карантину по місту Бровари та району методом ПЛР виявлено загалом 123 випадки зараження на COVID-19.

З них 48 мешканці Броварів та 75 проживають у Броварському районі.

43 особи знаходяться на лікуванні в ББКЛ та медичних закладах м. Києва, а також на амбулаторному лікуванні під наглядом медиків.

Внаслідок ускладнень померло 4 особи .

76 осіб (34 мешканці міста та 42 району ) повністю одужали.