Голос громади Броварів почули у парламентському комітеті

Понад 10 тисяч броварчан своїми підписами підтримали прагнення Броварів залишатися центром Броварського району, міжнародні партнери з міст-побратимів нас підтримали, обласна рада висловила однозначну підтримку Броварам як центру майбутнього району.
Наступним кроком має бути рішення Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України.

Міський голова Ігор Сапожко 22 червня взяв участь у засіданні робочої групи при Комітеті аби особисто донести думку громади та надати переконливі обґрунтування на користь створення Броварського району з центром у м. Бровари.

Тепер слово за народними депутатами, які мають почути голос громади Броварів та врахувати думку броварчан.