Нарада із керівниками автотранспортних підприємств, що здійснюють пасажирські перевезення

Міський голова Ігор Сапожко провів нараду із із керівниками автотранспортних підприємств, що здійснюють пасажирські перевезення. До участі у нараді були запрошені начальник Броварського відділу поліції Олег Петренко, радник міського голови Григорій Голубовський, фахівці управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації, заступник начальника Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, представники патрульної поліції Київської області, керівники та спеціалісти управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Броварської міської ради, управління інспекції та контролю Броварської міської ради та юридичного управління.

На порядок денний виносилося питання припинення нелегальних перевезень, а також якісного обслуговування та безпеки пасажирів.

У ході наради міський голова та броварські перевізники висловили чимало зауважень до департаменту патрульної поліції Київської області та управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації. Говорили про те, що існування нелегалів пов'язане з неефективною системою контролю. Протягом кількох років міська влада зверталась до поліції із скаргами що в місті існує проблема нелегальних перевезень, що нелегальні перевізники не є суб'єктами господарювання і перебувають поза межами правового поля, не сплачують жодних зборів і платежів, а просто в час пік виїздять на маршрут і перевозять пасажирів. Ігор Сапожко акцентував увагу начальника відділу пасажирських перевезень управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації на тому, що необхідно встановлювати критерії ефективності і якості перевізника, нижче яких не можна опуститися і запропонував внести зміни до існуючих договорів, зокрема: автобуси мають бути у власності перевізника, водії повинні бути працевлаштовані згідно чинного законодавства. Особливу увагу міський голова звернув на якість автобусних перевезень, забезпечення комфорту та безпеки пасажирів.

На нараді були підняті інші нагальні і важливі для жителів міста питання, зокрема введення експрес-маршрутів та забезпечення контролю за рухом через місто великогабаритного та великовагового транспорту.