Карта сайту

У Броварах працює Укртрансбезпека

Результатом наради у міського голови Ігоря Сапожка, за участі перевізників, поліції та співробітників Укртрансбезпеки стала рейдова перевірка у місті Бровари щодо порушення вагових норм важковаговими транспортними засобами.

З 8 до 15 години на Розвилці було встановлено пересувний ваговий комплекс та здійснено ряд перевірок як транзитного, так і місцевого важковагового транспорту. За інформацією Романа Романченка, старшого державного інспектора відділу державного контролю, до керманичів трьох транспортних засобів, вага вантажу яких перевищила норми, передбачені п.22.5 Правил дорожнього руху України, застосовано штрафні санкції.

Патрулі Укртрансбезпеки працюють по усій Київщині, коли наступного разу вони завітають у Бровари, де буде встановлено пересувний пункт перевірки та у який час – інформація, звичайно, «не для преси». Однак, патрульні зазначили, що Бровари наразі знаходяться під пильним контролем, тому порушникам правил варто не зловживати «зайвою вагою», якщо немає бажання сплатити чималий штраф.

 

image

 

image

 

image