Карта сайту

Змінено графік роботи центрів обслуговування платників

Повідомляємо, що відповідно до змін внесених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року №500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392  на   період дії карантину, Центри  обслуговування платників Броварського управління ГУ ДПС у Київській області розпочинатимуть роботу та надаватимуть адміністративні послуги  з 10-00.

 

Обідня перерва з 12 год.00 хв. до 12 год.45 хв.

 

Закінчення робочого дня о 17-00, у п’ятницю о 15 год.45 хв.

 

Центри обслуговування платників ДПІ Броварського управління розташовані за адресами:  м. Бровари, вул. Київська 286 та м. Славутич, проспект Дружби Народів, 17а.

 

Нагадуємо, перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

 

Інформацію  з питань режиму роботи ЦОПів Броварського управління та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (04594)7-20-90.

 

Звертаємо увагу платників податків, що отримання переважної більшості адміністративних послуг можливо здійснити  в онлайн – режимі без особистого відвідування ЦОПів. Для цього кожен бажаючий має змогу скористатись електронним сервісом  «Електронний кабінет». Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.