Карта сайту

Оголошення конкурсу щодо визначення суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Увага! Суб’єкти оціночної діяльності 10.07.2020 о 09-00 за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна,15 другий поверх у залі засідань виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області проводиться конкурс щодо визначення суб’єкта оціночної діяльності з проведення  експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Пропозиція про проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки згідно з рішенням Броварської міської ради від 25.06.2020 року №  1926-78-07: земельна ділянка загальною площею 0,1157 га по вул. Металургів,4-б   для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  (гараж з підсобними приміщеннями).     

Істотні умови:

- вартість та термін виконання експертно-оціночних послуг;

надання  копії кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки та інформації про претендента щодо їх практичного досвіду виконання робіт з оцінки земель. 

Заяву на участь та конкурсну документацію (в запечатаному конверті) просимо надати в термін до 08.07.2020  року (включно) в відділ документообігу та звернень громадян Центру обслуговування «Прозорий офіс» Броварської міської ради Київської області за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна,18