Карта сайту

Міські ремонти під контролем

2 липня міський голова Ігор Сапожко провів чергову інспекцію робіт по будівництву та реконструкції об’єктів на території міста.

 

Перевірено гімназію ім. С. Олійника, де тривають ремонтні роботи у вестибюлі та санвузлах. На сьогодні у закладі вже замінено всі комунікації, відбувається повний ремонт першого поверху.

 

Завершено капітальний ремонт внутрішньобудинкових проїздів та впорядкування прибудинкової території за адресою вул. Володимира Великого,10-10-А.

 

Масштабно триває будівництво другої черги «Алеї кохання». Задля цього проведено демонтаж близько 100 погребів, також активно відбувається процес благоустрою території з озелененням та запуском системи автоматичного поливу газонів. Плануюється облаштування дитячого майданчику, який раніше був відомий, як "Американські гірки".

 

Також міський голова та представники управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту перевірили процес реорганізації прилеглих до "Алеї кохання" територій житлових будинків по вул. Короленка 54-А, 60-А та 60-Б. Тут відбувається асфальтування міжбудинкових проїздів, облаштовують стоянку для автомобілів та тротуари для пішоходів, а ще створюють затишну зелену зону, зберігаючи існуючі дерева.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image