Що завгодно, тільки не преса

Нещодавно було проведено демонтаж кіоску ТОВ «Київоблпреса» на площі Шевченка, де замість друкованої продукції, продавали каву.

7 липня по вулиці Гагаріна,11 та бульвару Незалежності,11 демонтували ще два МАФи тієї ж «Облпреси». Тільки в одному торгували аксесуарами до мобільних телефонів, а в другому взагалі давали гроші в борг. Як і у випадку з першим кіоском, власників попереджали про незаконність функціонування тимчасових споруд, проте вони проігнорували приписи управління інспекції та контролю Броварської міської ради. Тому й було прийнято рішення про примусовий демонтаж.

До слова, спеціалісти управління інспекції та контролю Броварської міської ради постійно моніторять територію міста на предмет незаконного функціонування об’єктів, складають акти і надають приписи на добровільний демонтаж. Якщо власники тимчасових споруд не виправляють ситуацію та не забирають своє майно, їм доведеться шукати його на базі КП «Бровари-Благоустрій». Власники можуть його забрати, якщо компенсують витрати міста на демонтаж, вивіз та зберігання.